Skip links
Axalta Irus Mix Axalta Irus Karışımı Kârlılığı En Üst Düzeye Çıkarıyor, Otomotiv Tamir Boyası Endüstrisi için Sürdürülebilir Faydalar Sağlıyor

Axalta Irus Karışımı Kârlılığı En Üst Düzeye Çıkarıyor, Otomotiv Tamir Boyası Endüstrisi için Sürdürülebilir Faydalar Sağlıyor

Piyasadaki hızlı ve verimli karıştırma makinesi, israf olmadan son derece doğru renkler sunar. Teknoloji, manuel karıştırma ihtiyacını ortadan kaldırır.

Önde gelen bir küresel kaplama şirketi olan Axalta Coating Systems (NYSE: AXTA), bugün hızlı ve verimli tam otomatik ve tamamen elle çalışan Axalta Irus Mix’in piyasaya sürüldüğünü duyurdu. otomotiv tamir endüstrisi için serbest karıştırma makinesi. Axalta Irus Mix, son derece doğru renkler sunar ve Axalta’nın yenilikçi ambalajı ile birlikte çalışarak karlılığı en üst düzeye çıkarır ve Tamir Boyası müşterilerinin önemli iş ve sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmalarına veya bu hedefleri aşmalarına yardımcı olmak için sürdürülebilir faydalar sağlar. Şirket bugün yeni teknolojiyi Amsterdam, Hollanda’da tanıttı.

Global Tamir Boyaları Kıdemli Başkan Yardımcısı Troy Weaver, “Axalta’da inovasyon işimizin merkezinde yer alır” dedi. “Müşterilerimizin işlerini daha iyi yapmalarına, mümkün olduğunca verimli çalışmalarına ve karlılıklarını en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olmanın yollarını sürekli arıyoruz. Dijital uçtan uca renk yönetimi sürecimiz Axalta Irus’u piyasaya sürdüğümüzde, endüstriyi gelecekte neler beklediğini biliyorduk. Bugün, müşterilerin renkleri daha önce hiç olmadığı kadar otomatikleştirip karıştırabilmeleri için teknoloji sunuyoruz.”

Axalta Irus Mix, üç aşamalı basit Axalta Irus dijital renk yönetimi sürecini tamamlar: Tara – Bul – Karıştır. Yeni teknoloji, müşterilerin daha verimli, karlı ve sürdürülebilir bir şekilde çalışmasını sağlar. Axalta, önde gelen bir küresel ekipman üreticisi olan SANTINT ile özel bir ortaklığın parçası olarak Axalta Irus Mix’in konseptini, geliştirmesini, tasarımını ve yapımını üstlendi.

Axalta Irus Karışımı dört önemli fayda sağlar:

Zaman avantajı

Hızlı ve verimli tam otomatik karıştırma makinesidir. Axalta’nın denemelerine göre, tamir boyası müşterileri, Axalta Irus Mix ile karıştırma süresi işçiliğini ortadan kaldırabilir.

İşçilik optimizasyonu

Kullanımı çok basittir ve bir teknisyen tarafından çalıştırılması gerekmez. Süreç, tamircilerin boya karıştırılırken diğer önemli görevleri yapmasına olanak tanır.

Atık azaltma avantajları

Axalta’nın kendini kanıtlamış şişe sistemiyle çalışacak şekilde tasarlanmış olup, ürünü yeniden doldurmaya veya özel şişelere boşaltmaya gerek yoktur. Ek olarak, şişeler hassas dozlama kapakları ile donatılmıştır, bu da israf olmadan doğru renk sağlar.

Sürdürülebilirlik

Axalta’nın şişe sistemi, %50 geri dönüştürülmüş plastikten yapılmıştır ve bu da şirketin süregelen sürdürülebilirlik taahhüdünün altını çizer. Axalta’nın premium baz kat kaliteleri – Spies Hecker Permahyd Hi-TEC, Cromax Pro ve Standox Standoblue – bu şişelerde yalnızca Axalta Irus Mix ile mevcuttur.

Axalta Irus Mix, Haziran 2023’ten itibaren tüm Avrupa’da ve sonrasında tüm dünyada kullanıma sunuluyor.

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır.
Home
Account
Cart
Search