Skip links
raptor coating products Dünyaca Ünlü Raptor Coating Ürünleri Axalta ve Ülker Boya İşbirliğiyle Türkiye'de!

Dünyaca Ünlü Raptor Coating Ürünleri Axalta ve Ülker Boya İşbirliğiyle Türkiye’de!

Ülker Boya, Türkiye’deki otomotiv, sanayi ve inşaat sektörlerine yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor. Ülker Boya, bu defa da Raptor Coating ürünlerini yetkili satıcısı olarak Türkiye’ye getiriyor. İnovasyonu ve deneyimi ön plana çıkaran Raptor Coating, geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor.

Raptor Coating, bir araç atölyesi çözümünden endüstriyel uygulamalara, off-road meraklılarından DIY (Kendin Yap) tutkunlarına, denizcilere ve karavancılara kadar herkesin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı. Suya karşı dayanıklı formülü, hatta tuzlu suya bile karşı mukavemet göstermesi, ürünün zorlu koşullara karşı en iyi korumayı sağlama özelliğini ortaya koyuyor.

Raptor Coating, UV ışınlarına karşı dayanıklı olmasının yanı sıra, yıllarca güneşin altında bile solmayan veya “kireçlenmeyen” bir yapıya sahip. Bu özellik, Raptor’un özgün stilini ve dayanıklılığını uzun vadede korumasını sağlıyor.

Raptor Coating’in çok yönlülüğü, neredeyse her uygulamaya uygun olmasını sağlıyor. Yüksek trafikli alanlara Raptor’ı püskürtmek veya sürmek, çözümün en etkili şekilde kullanılmasını sağlıyor.

2022’de, inovasyon, kalite ve güçlü işletme prensiplerini birleştiren iki güçlü marka olan Axalta ve Raptor, ortak bir vizyonla, otomotiv ve endüstriyel segmentlere en iyi korumayı sağlamak üzere güçlerini birleştirdi.

Ülker Boya ve Axalta Türkiye olarak, Raptor Coating’in bu dikkat çekici özelliklerini ve yenilikçi yaklaşımını Türkiye’ye taşımayı hedefliyoruz. Biz, Türkiye’deki kullanıcıların da Raptor Coating’in sunduğu yüksek kalite, dayanıklılık ve çeşitliliği keşfetmelerini dört gözle bekliyoruz.

Raptor Coating ve diğer ürünleri keşfetmek için tıklayın.

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır.
Home
Account
Cart
Search