Skip links
ulker home car automotive Axalta Anti Korozyon Portföyüne Eklediği Yeni Ürünlerle Her Projede Rakipsiz Koruma Sağlayacak

Axalta Anti Korozyon Portföyüne Eklediği Yeni Ürünlerle Her Projede Rakipsiz Koruma Sağlayacak

Yeni geliştirilen anti korozyon ürünler Axatla’nın termoplastik, termoset ve likit , mevcut çevre dostu ürün yelpazesini her tür senaryo için genişletiyor

Likit ve toz boya konusunda küresel çapta önde gelen bir tedarikçi olan Axalta (NYSE: AXTA), akla gelebilecek her tür ihtiyaca yönelik yeni bir anti korozyon çözümleri serisini çıkarmayı planladığını, böylece termoplastik, termoset ve likit boya çözümleri konusunda tek tedarik noktası haline geleceğini ilan etti.

  • Alesta® ZeroZinc Uniprime – her substratta tek bir astar kullanılabilmesini sağlayan evrensel bir astar
  • Abcite® 2060 -alevli sprey teknolojisi ile uygulanabilen tek katmanlı bir anti korozyon çözümü
  • AquaEC™ 3500 EP- keskin kenarlarda üstün korozyon koruma performansı sunan katodik kalay içermeyen elektro depozisyon boyaların son neslidir
  • Plascoat® PPA 742 primer – astar olarak kullanılabilecek tek katmanlı bir termoplastiktir ve Alesta® son katla birlikte uygulanmak için özel olarak tasarlanmıştır

Yeni gelecek bu son ürünler, giderek daha spesifik hale gelen çeşitli anti korozyon gereksinimlerini yerine getirmek için Abcite®, Plascoat®, Alesta® ZeroZinc ve AquaEC ürün yelpazelerinden meydana gelen tam kapsamlı çözümleri içeren mevcut anti korozyon ürün portföyünün başarısı üzerinde yükseliyor.

Axalta Kıdemli Global Teknoloji Yöneticisi Pascal Nicard konu hakkında şu yorumu yaptı: “Bu ilan anti korozyon endüstrisinde bir dönüm noktasıdır. Müşteri ihtiyaçlarının sürekli değişmekte olduğunun farkındayız ve ortam koşulları ne kadar zorlu olsa bile her projenin gereksinimlerini karşılayabilecek çevre dostu hepsi bir arada bir anti korozyon ürünü geliştirdik. Endüstriyel boyalar konusundaki 150 yıllık tecrübe ve global müşteri tabanımızdan aldığımız geri dönüşlerden faydalanan şirketimiz uluslararası mevzuat bakımından tam uyumluluk sunan termoplastik, termoset ve likit anti korozyon çözümlerini içeren portföyümüz sayesinde tam kapsamlı koruma sağlayabilen tek işletmedir.”

Katılan davetlilere ideal yüzey kaplama sonuçlarına varan en net ve en basit rotayı çizmeyi amaçlayan Axalta’nın dijital araçları ve eğitim kaynakları tam kapsamlı olarak tanıtıldı. Müşterilerine Axalta’nın ürün yelpazesinin teknik yönleri hakkında tam kapsamlı bilgiler vererek mümkün olan en iyi çözümleri tespit etme ve hayata geçirme sürecini mümkün olduğu kadar elverişli hale getiriyor.

Hedefimiz müşterilerimizle onların anti korozyon yolculuğu boyunca ortaklık yapmak, başarı için ihtiyaç duydukları araçları ve bilgi birikimini sağlayarak onların mükemmel yüzey kaplama yolunda yönlerini bulmalarına yardım etmektir. Bu yolculuğu mümkün olduğu kadar dosdoğru yapmanın gereğine inanıyoruz ve eğitim materyalleri, eğitim programları ve bu konuya özgü teknik desteği bir araya getirerek müşterilerimize destek verme konusunda kararlıyız. Bunu yaparak üretkenlik, verimlilik ve kaliteyi en yükseğe çıkaracak şekilde ürünleri uygulamak üzere onlara güç veriyoruz.

Pascal Nicard

Bu organizasyon aynı zamanda anti korozyon kapsamında sürdürülebilirliğin önemini de vurguladı. Her biri ISO 12944-6/9 akredite ve solvent malzeme kullanmadan mükemmel performans ve estetik sağlayan anti korozyon çözümlerini içeren bu son ürün yelpazesinin tasarımında çevreye daha fazla odaklanmış bir bakış açısı önemli bir rol oynadı.

Pazardaki sürdürülebilirlik gereksinimlerini karşılamanın önemi abartılamayacak kadar yüksektir ve bizim çözümlerimizin çeşitli zorlayıcı ortam koşullarında, yüzeylerin ömrünü uzatarak gezegenin ve gezegendeki kaynakların korunmasının ayrılmaz bir parçası olabileceğine inanıyoruz. Daha yüksek yüzey koruması sağlamak uzun vadede müşterilerimiz için daha maliyet etkin ve verimli olduğundan yenilenme gerektiren malzemelere olan maliyet yükünü ortadan kaldırır. Etkili anti korozyon boyaları çevreyi kirletme pahasına piyasaya çıkmamalıdır, bu nedenle dünyanın her tarafındaki çevre yönetmeliklerine tam uyum sunan çözümlerimiz hem performans hem de çevreyle uyum perspektifinden müşterilerimize gönül rahatlığı sağlar.

Pascal Nicard

Axalta Boya Sistemleri Hakkında

Axalta, müşterilerine yenilikçi, renkli, estetik ve sürdürülebilir boya çözümleri sağlayan boya endüstrisinde önde gelen global bir şirkettir. Boyalarımız hafif araçlar, ticari araçlar ve tamir uygulamalarından elektrik motorları, bina cephelerine ve diğer endüstriyel uygulamalara kadar, korozyonu önlemek üretkenliği ve dayanıklılığı artırmak üzere tasarlanmıştır. Axalta’nın boya endüstrisinde 150 yıldan fazla tecrübeye sahip global ekibi, 130 ülkedeki 100.000’den fazla müşterimize en hassas boyalar, uygulama sistemleri ve teknolojisi ile hizmet etme yollarını bulmaya devam ediyor.

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır.
Home
Account
Cart
Search